Zdravá výživa a zdravý životní styl - pijete kvalitní, zdravotně nezávadnou vodu?

Chcete si být jisti, že voda, kterou pijete, je nezávadná? Poskytujeme jak poradenství, tak služby ve spojení s čistotou vody.

zdravá výživa a zdravý životní styl předpokládají též pití kvalitní a nezávadné vody

Lidský organismus je tvořen z 55-75% vodou. Voda se v lidském těle účastní mnoha pochodů včetně trávení, vstřebávání a eliminace konzumované potravy a vylučování odpadních látek z tlustého střeva a ledvin. Voda upravuje tělesnou teplotu, působí jako lubrikační přípravek na klouby a membrány. Výměšky a trávící šťávy lidského organismu jsou téměř kompletně tvořeny vodou.

Pokud tedy někdo dbá na zdravou výživu, rozhodně by neměl zanedbávat pitný režim a konzumaci kvalitní vody. Více informací o vodě.

Čisté a zdravotně nezávadné vody ve vaší domácnosti lze docílit například instalací domovní filtrace, což ovšem nejprve předpokládá provedení analýzy a rozboru vaší vody.

jaké služby nabízíme? ...testování, měření, analýzy a kontroly vody:

  • všechna měření provádíme přímo u zákazníků či v terénu a zjišťujeme především množství dusičnanů, dusitanů, železa, manganu, konduktivitu, pH, tvrdost, atd.
  • v případě zájmu o bakteriologický rozbor, krácený rozbor či úplný rozbor dle vyhlášky č.252/2004 Sb., je možné odebrat vzorek do akreditované laboratoře
  • zjišťujeme a ověřujeme účinnost filtračního zařízení, které jste si už zakoupili nebo o kterém uvažujete
  • provádíme pravidelné kontroly, abychom ohlídali kvalitu Vaší vody
Poskytujeme odborné poradenství - jak na základě zjištěných hodnot dosáhnout kvalitní čisté vody pro Váš koždodenní život.

Navrhujeme a realizujeme konkrétní řešení včetně instalace a následného servisu v oblastech:

  • úpravy vody pro pitné účely
  • odstranění vodního kamene
  • úspory vody
Spolupracujeme s akreditovanými laboratořemi a v případě produktů přímo s výrobci či výhradními distributory (to zaručuje nejnižší ceny na trhu).
Kontaktujte nás a my vám navrhneme řešení odpovídající vašim požadavkům a potřebám. Více informací o našich službách.

potřebujete poradit? - kontaktujte nás

Chcete mít doma, ve firmě, nebo kdekoli jinde čistou a zdravotně nezávadnou vodu? Kromě internetového zpravodaje provozujeme také poradenství a služby spojené s testováním, analýzou a měřením kvality vody. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

služby - portfolio služeb a produktů

články o vodě Jak dosáhnout čisté vody ve vaší domácnosti? Jak moc jsou účinná běžně dostupná filtrační zařízení a filtrace na úpravu pitné vody? Nejen tyto informace, ale mnoho dalších o vodě a její možné úpravě se dočtete v sekci služby, produkty a články o vodě.

Novinky

- E-shop

Anketa

Používáte v domácnosti filtrační systém vody?
ano- 3375x (39,46%)
ne- 2570x (30,04%)
ne, ale plánujeme jeho nákup- 2609x (30,50%)

Celkem: 8554x

Důležité informace

Bylo vám již nabídnuto zařízení na úpravu vaší vody, které by splňovalo vaše požadavky, ale cena se vám zdá příliš vysoká? Poradíme vám, jestli je cena adekvátní nebo vám nabídneme levnější aternativu se stejnou účinností.

NAHORU - přeskočit na začátek této stránky