Jaké služby nabízíme? - analýzy, rozbory a měření čistoty vody, poradenství

Chcete si být jisti, že voda, kterou pijete, je nezávadná? Poskytujeme jak poradenství, tak služby ve spojení s čistotou vody.

služby pro vás: testování, měření...

 • Provádíme testování, měření, analýzy a kontroly vody za účelem prověření její kvality a vlivu na zdraví člověka. Všechna měření provádíme přímo u zákazníků či v terénu a zjišťujeme především množství dusičnanů, dusitanů, železa, manganu, konduktivitu, pH, tvrdost, atd. Na základě zjištěných hodnot poskytujeme odborné poradenství, jak dosáhnout kvalitní čisté vody pro Váš každodenní život.

Navrhujeme a realizujeme konkrétní řešení včetně instalace a následného servisu v oblastech:

 • úpravy vody pro pitné účely - prodej a pronájem filtračních zařízení mnoha typů
 • odstranění vodního kamene
 • prodej zařízení na zamezování usazování vodního kamene
 • prodej změkčovacích zařízení na odstranění vodního kamene
 • úspory vody
 • péče o pokožku
 • zjišťujeme a ověřujeme účinnost filtračního zařízení, které jste si již zakoupili nebo o kterém uvažujete
Spolupracujeme vždy přímo s výrobci či výhradními distributory a díky tomu vám můžeme nabídnout nejnižší ceny na trhu. Na všechna filtrační zařízení poskytujeme záruku 5 let a životnost zařízení garantujeme min. po dobu 30 let.
Měření kvality vody stojí od 480,- Kč

naše hodnoty

 • zákazník je vždy na prvním místě v našem podnikání
 • snažíme se poslouchat a porozumět potřebám našeho klienta
 • stále hledáme nové produkty a zlepšujeme naše služby, abychom uspokojili co možná nejširší okruh zákazníků
 • vždy podáváme pravdivé a úplné informace jak o produktech, tak o našich službách
 • prodejem nebo službou to pro nás nekončí. Našimi kvalitními službami se snažíme vytvářet dlouhodobý a oboustraně spokojený vztah.

testování vody (cena od 480,-Kč) na dusičnany, dusitany, železo, konduktivitu...

Tato cena zahrnuje stanovení dusičnanů, dusitanů, železa, konduktivity, tvrdosti celkové, tvrdosti přechodné, pH, mineralizace + poradenství. Měření trvá cca 1h a provádí se na místě za pomocí kolorimetru Hach Lange DR-890, titrační metodou, vizuálních testů, pH metru, konduktometru.

Při každém měření je vystaven "Záznam o měření vybraných ukazatelů vody".

V případě zájmu o bakteriologický rozbor (escherichia coli, koliformní bakterie, počty kolonií při 22 a 36 stupních), krácený rozbor či úplný rozbor dle vyhlášky č. 252/2004 Sb. je možné odebrat vzorek do akreditované laboratoře.

ekologické výrobky - program na úsporu vody a energií

úsporná sprcha Není to tak dávno, co jsme bez uvážení platili za vodu bez ohledu na skutečnou spotřebu. Dnes už je to jinak, a proto vznikl program, který je založen na myšlence snížit finanční náklady na vodu, energii a odpad. Finanční náklady na vodu neustále stoupají a do budoucna ještě stoupat budou (v Evropě je to přibližně 8% každým rokem)...

vitamínové aromatické sprchy vitaroma - šetří vodu a filtrují z ní 100% chlóru

úsporná sprcha Podle Ministerstva životního prostředí bude na naší zemi chybět více než 4 miliardy tun vody. Sprchovací hlavice VitAroma šetří při každodenním sprchování až 44 % vody. Za tento jedinečný výkon obdržela cenu za životní prostředí. I Vy a Vaše rodina můžete díky sprchovací hlavici VitAroma každý den něco udělat pro životní prostředí a pro řešení problému s vodou...

tvrdost vody je vlastnost, která vyjadřuje obsah rozpuštěných nerostů

tvrdá voda Tvrdost vody je vlastnost, která vyjadřuje obsah rozpuštěných nerostů (nejčastěji CaO a MgO) ve vodě. Tvrdost vody má význam pro její využití jako pitné i užitkové vody. Je zdrojem tvorby vodního i kotelního kamene a ovlivňuje i chuťové vlastnosti vody. Může být trvalá a přechodná. Trvalá - obsahuje rozpuštěné chlority, sulfidy, nitráty, a silikáty. Přechodná - obsahuje rozuštěný Ca(HCO3)2 (hydrogenuhličitan vápenatý)...

úprava pitné vody - vodní filtrace, vodní filtry, filtrace vody v domácnosti

úprava vody, filtrace Dnešní trh je zaplaven nejrůznějšími filtračními systémy a je těžké se v nich orientovat. Právě proto jsme tu mi, abychom vám pomohli při výběru té správné filtrace na vaši vodu a po celou dobu životnosti a používání flitračního zařízení vám garantovali co nejvyšší kvalitu vaší vody.

potřebujete poradit? - kontaktujte nás

Chcete mít doma, ve firmě, nebo kdekoli jinde čistou a zdravotně nezávadnou vodu? Kromě internetového zpravodaje provozujeme také poradenství a služby spojené s testováním, analýzou a měřením kvality vody. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

služby - portfolio služeb a produktů

články o vodě Jak dosáhnout čisté vody ve vaší domácnosti? Jak moc jsou účinná běžně dostupná filtrační zařízení a filtrace na úpravu pitné vody? Nejen tyto informace, ale mnoho dalších o vodě a její možné úpravě se dočtete v sekci služby, produkty a články o vodě.

NAHORU - přeskočit na začátek této stránky

© 2009  Vodaproživot.eu | Kontakt

Vytvořil Mars Webdesign | Tvorba loga

Golfistou.cz - zaměřeno na golf | Čeká na vás dovolená a levné letenky online | Sháníte půjčky ihned?