Ověřování kvality

Máte již zakoupen filtr či filtrační zařízení na úpravu vody a chcete si být jisti kvalitou přefiltrované vody?

Máte, již zakoupeno filtrační zařízení a nejste si jisti kvalitou filtrované vody? Kontaktujte nás a my vám provedeme kontrolu vaší filtrované vody pro vaši jistotu a bezpečnost.

Bohužel se stává, že mnoho firem prodává či nabízí filtry či filtrační zařízení na úpravu vody bez toho, aby věděly, jestli je zařízení vhodné právě pro vaši vodu. Následně se pak stává, že lidé utratí spoustu peněz za zařízení a vodu mají stále nepitnou !!!

Nedoporučujeme kupovat zařízení na úpravu vody v obchodních centrech, výstavách, předváděcích akcí, u podomních prodejců a u firem, které se nezabývají vaší vodou, ale jen prodejem zařízení. Vždy dbejte na to, aby vám firma, od níž kupujete filtrační zařízení, min. 1x do roka zkontrolovala vodu, kterou pijete.

potřebujete poradit? - kontaktujte nás

Chcete mít doma, ve firmě, nebo kdekoli jinde čistou a zdravotně nezávadnou vodu? Kromě internetového zpravodaje provozujeme také poradenství a služby spojené s testováním, analýzou a měřením kvality vody. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

služby - portfolio služeb a produktů

články o vodě Jak dosáhnout čisté vody ve vaší domácnosti? Jak moc jsou účinná běžně dostupná filtrační zařízení a filtrace na úpravu pitné vody? Nejen tyto informace, ale mnoho dalších o vodě a její možné úpravě se dočtete v sekci služby, produkty a články o vodě.

Novinky

- E-shop

Anketa

Používáte v domácnosti filtrační systém vody?
ano- 3457x (39,42%)
ne- 2636x (30,06%)
ne, ale plánujeme jeho nákup- 2677x (30,52%)

Celkem: 8770x

Důležité informace

Bylo vám již nabídnuto zařízení na úpravu vaší vody, které by splňovalo vaše požadavky, ale cena se vám zdá příliš vysoká? Poradíme vám, jestli je cena adekvátní nebo vám nabídneme levnější aternativu se stejnou účinností.

NAHORU - přeskočit na začátek této stránky