Sprchové masážní hlavice - šetří vodu a filtrují z ní 100% chlóru

Sprchovací hlavice s filtrem účinně odstraňují chlór z vody

Je dokázáno, že lidé přijímají 6x více chlór sprchováním než pitím vody z vodovodního potrubí. Chlór je pro tělo velmi škodlivý a může způsobovat ekzémy, akné, astma, veškeré alergie i vypadávání vlasů. Nejvíce ohroženy jsou však malé děti, jejichž pokožka přirozeně ještě velmi citlivě reaguje různými vyrážkami na takové chemické látky jako je chlór. 

        

 Více na: Sprchové hlavice proti chlóru

 

potřebujete poradit? - kontaktujte nás

Chcete mít doma, ve firmě, nebo kdekoli jinde čistou a zdravotně nezávadnou vodu? Kromě internetového zpravodaje provozujeme také poradenství a služby spojené s testováním, analýzou a měřením kvality vody. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

služby - portfolio služeb a produktů

články o vodě Jak dosáhnout čisté vody ve vaší domácnosti? Jak moc jsou účinná běžně dostupná filtrační zařízení a filtrace na úpravu pitné vody? Nejen tyto informace, ale mnoho dalších o vodě a její možné úpravě se dočtete v sekci služby, produkty a články o vodě.

Novinky

- E-shop

Anketa

Používáte v domácnosti filtrační systém vody?
ano- 3457x (39,42%)
ne- 2636x (30,06%)
ne, ale plánujeme jeho nákup- 2677x (30,52%)

Celkem: 8770x

Důležité informace

Bylo vám již nabídnuto zařízení na úpravu vaší vody, které by splňovalo vaše požadavky, ale cena se vám zdá příliš vysoká? Poradíme vám, jestli je cena adekvátní nebo vám nabídneme levnější aternativu se stejnou účinností.

NAHORU - přeskočit na začátek této stránky