úprava pitné vody - vodní filtrace, vodní filtry, filtrace vody v domácnostiDnešní trh je zaplaven nejrůznějšími filtračními systémy a je těžké se v nich orientovat. Právě proto jsme tu mi, abychom vám pomohli při výběru té správné filtrace na vaši vodu a po celou dobu životnosti a používání flitračního zařízení vám garantovali co nejvyšší kvalitu vaší vody.

tvrdost vody – účinné odstranění vodního kamene ...Na trhu je nepřeberné množství výrobků na odstranění či zamezování tvorby vodního kamene, ale vybrat ten správný, je pro laika mnohdy nelehká věc.
Před výběrem toho správného zařízení je nutné znát přesné složení Vaší vody tzn. tvrdost vody, pH, konduktivitu, obsah železa, manganu aj.

úprava užitkové vody - odstranění železa, manganu, bakterií ...

úprava užitkové vody Barva a zákal jsou údaje indikační. Jejich zvýšené hodnoty upozorňují na přítomnost látek, které zbarvení a zakalení způsobují, např. železo, mangan, organické látky apod.
Železo:charakteristickým rysem zvýšených obsahů železa ve vodě je rezavý zákal a sediment, který se může projevit až po delší době, zejména po ohřevu. Vodu nelze používat ani pro užitkové účely, neboť sloučeniny železa se usazují v trubkách a ucpávají přívody do praček, WC, bojlerů apod.
Mangan a jeho sloučeniny se projevují „mastnými“ skvrnami na povrchu vody, vodu nelze používat ani pro užitkové účely. Zejména mangan tvoří obtížně odstranitelné skvrny při praní prádla.

sprchy proti chlóru  - šetří vodu a filtrují z ní 100% chlóru

Podle Ministerstva životního prostředí bude na naší zemi chybět více než 4 miliardy tun vody. Sprchovací hlavice VitAroma šetří při každodenním sprchování až 44 % vody. Za tento jedinečný výkon obdržela cenu za životní prostředí. I Vy a Vaše rodina můžete díky sprchovací hlavici VitAroma každý den něco udělat pro životní prostředí a pro řešení problému s vodou...

úsporné antivápenné perlátory - úspora vody a energií

Není to tak dávno, co jsme bez uvážení platili za vodu bez ohledu na skutečnou spotřebu. Dnes už je to jinak, a proto vznikl program, který je založen na myšlence snížit finanční náklady na vodu, energii a odpad. Finanční náklady na vodu neustále stoupají a do budoucna ještě stoupat budou (v Evropě je to přibližně 8% každým rokem)...

potřebujete poradit? - kontaktujte nás

Chcete mít doma, ve firmě, nebo kdekoli jinde čistou a zdravotně nezávadnou vodu? Kromě internetového zpravodaje provozujeme také poradenství a služby spojené s testováním, analýzou a měřením kvality vody. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

služby - portfolio služeb a produktů

články o vodě Jak dosáhnout čisté vody ve vaší domácnosti? Jak moc jsou účinná běžně dostupná filtrační zařízení a filtrace na úpravu pitné vody? Nejen tyto informace, ale mnoho dalších o vodě a její možné úpravě se dočtete v sekci služby, produkty a články o vodě.

Novinky

- E-shop

Anketa

Používáte v domácnosti filtrační systém vody?
ano- 3457x (39,42%)
ne- 2636x (30,06%)
ne, ale plánujeme jeho nákup- 2677x (30,52%)

Celkem: 8770x

Důležité informace

Bylo vám již nabídnuto zařízení na úpravu vaší vody, které by splňovalo vaše požadavky, ale cena se vám zdá příliš vysoká? Poradíme vám, jestli je cena adekvátní nebo vám nabídneme levnější aternativu se stejnou účinností.

NAHORU - přeskočit na začátek této stránky