Instalaci a uvedení zařízení na doúpravu pitné vody do provozu vám zajistí náš servisní technik.
  • Započítání nižší sazby DPH u produktu (pouze 15% nikoliv 21%)
  • Bezplatná doprava zboží!
  • Instalace a uvedení zařízení do provozu!
  • Předání vyplněného předávací protokol vč. záručního listu.
  • Pojistné krytí - pojištěním odpovědnosti za škodu instalační firmou!
  • Bezplatné zaškolení zákazníka ve věci běžné údržby,  bezpečného provozu, servisů.
  • Po provedení odborné instalace, je kupující automaticky zaevidován do databáze pravidelných servisních intervalů - výměn filtračních vložek. Servisní oddělení pravidelně zákazníka upozorní na blížící se termín dalšího servisu telefonicky či emailem a dohodne se s klientem na formě realizace servisu dle typu zařízení.
Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis na všechny námi prodávané zařízení.

Máte již nainstalované filtrační zařízení (v záruce či po záruce) od jiné firmy a cena za servisní práce či výměnu filtračních náplní se vám zdá příliš vysoká? Kontaktujte nás a my vám sdělíme, jestli je cena adekvátní a nebo vám nabídneme cenu přijatelnější s prodloužením vaší záruky.

potřebujete poradit? - kontaktujte nás

Chcete mít doma, ve firmě, nebo kdekoli jinde čistou a zdravotně nezávadnou vodu? Kromě internetového zpravodaje provozujeme také poradenství a služby spojené s testováním, analýzou a měřením kvality vody. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

služby - portfolio služeb a produktů

články o vodě Jak dosáhnout čisté vody ve vaší domácnosti? Jak moc jsou účinná běžně dostupná filtrační zařízení a filtrace na úpravu pitné vody? Nejen tyto informace, ale mnoho dalších o vodě a její možné úpravě se dočtete v sekci služby, produkty a články o vodě.

Novinky

- E-shop

Anketa

Používáte v domácnosti filtrační systém vody?
ano- 3457x (39,42%)
ne- 2636x (30,06%)
ne, ale plánujeme jeho nákup- 2677x (30,52%)

Celkem: 8770x

Důležité informace

Bylo vám již nabídnuto zařízení na úpravu vaší vody, které by splňovalo vaše požadavky, ale cena se vám zdá příliš vysoká? Poradíme vám, jestli je cena adekvátní nebo vám nabídneme levnější aternativu se stejnou účinností.

NAHORU - přeskočit na začátek této stránky