Balená voda - kupujete balenou vodu v PET lahvích? Je lepší než voda z vodovodu?

Kupujete si výhradně balené vody a jste přesvědčeni, že tak prokazujete svému zdraví obrovskou službu?

kupujete balenou vodu? - proč odevzdáváte peníze do kapes výrobců balených vod?

balená voda Kupujete si výhradně balené vody a jste přesvědčeni, že tak prokazujete svému zdraví obrovskou službu? Potom jste skočili na reklamní kampaň a odevzdáváte peníze do kapes výrobců balených vod, často úplně zbytečně.

Výzkumy dokazují, že balené vody mnohdy vyjdou z hlediska zdraví a bezpečnosti nastejno jako voda z kohoutku. Představa, že balená voda je bezpečnější a prospěšnější než voda z kohoutku, je pouhou pověrou. Mnoha světovým výrobcům se podařilo přesvědčit zákazníky, že značková balená voda je pro jejich život nezbytná. Obchodem s minerálním, stolními a dalšími balenými vodami protékají obrovské peníze a vzhledem k masivní reklamní kampani a zhoršující se kvalitě pitné vody jejich obchod stále vzkvétá.

Jak to, že jsou lidé schopni zaplatit horentní částky za něco, co mohou mít i zadarmo? Experti tvrdí, že jde pouze o šikovně udělanou reklamu a lidé platí pouze za značku, jejíž kvalita bývá často sporná.

přemýšleli jste o kvalitě balené vody v plastových obalech?

Pro balené vody se nejčastěji používají obalové materiály na bázi polyethylentereftalátu (PET), jehož běžnou složkou je i acetaldehyd. Zejména v létě se pak může stát, že ve skladovacích prostorách dosahuje teplota i 40 stupňů a v důsledku takto vysoké teploty se ve vodě začnou množit mikroorganismy a mohou se do ní vyluhovat i některé látky z PET obalu.

spočítali jste si někdy, kolik utrácíte za balené vody?

Když budeme počítat, že čtyřčlenná rodina v průměru vypije čtyři balené vody denně, utratí cca 40,- Kč za den, 1200,- Kč za měsíc a 14 400 Kč za rok! Nezapomínejme ani na nepohodlné přenosy těžkých balíků vod domů, skladování prázdných plastových lahví a v neposlední řadě ekologickou zátěž.

Skončete s tím! S naší pomocí si upravte Vaši vodu doma z kohoutku městskou či studniční na stálý zdroj kvalitní čisté vody na celý život a ještě ušetřete.

peníze za vodu
  • Souhlasíte, že utrácet tolik peněz za balenou vodu sporné kvality je zbytečné? - jaká filtrace je pro mě ta pravá?
  • Líbilo by se Vám mít kvalitní čistou vodu stále doma?
  • Chcete každým rokem ušetřit tisíce korun?

Neváhejte nás kontaktovat a my Vám poradíme, jak dosáhnout takové kvality vaší vody, že se jí nevyrovná žadná kupovaná balená voda.

Odkazy na zajímavé články z externích zdrojů (PDF)

potřebujete poradit? - kontaktujte nás

Chcete mít doma, ve firmě, nebo kdekoli jinde čistou a zdravotně nezávadnou vodu? Kromě internetového zpravodaje provozujeme také poradenství a služby spojené s testováním, analýzou a měřením kvality vody. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

služby - portfolio služeb a produktů

články o vodě Jak dosáhnout čisté vody ve vaší domácnosti? Jak moc jsou účinná běžně dostupná filtrační zařízení a filtrace na úpravu pitné vody? Nejen tyto informace, ale mnoho dalších o vodě a její možné úpravě se dočtete v sekci služby, produkty a články o vodě.

Novinky

- E-shop

Anketa

Používáte v domácnosti filtrační systém vody?
ano- 3457x (39,42%)
ne- 2636x (30,06%)
ne, ale plánujeme jeho nákup- 2677x (30,52%)

Celkem: 8770x

Důležité informace

Bylo vám již nabídnuto zařízení na úpravu vaší vody, které by splňovalo vaše požadavky, ale cena se vám zdá příliš vysoká? Poradíme vám, jestli je cena adekvátní nebo vám nabídneme levnější aternativu se stejnou účinností.

NAHORU - přeskočit na začátek této stránky