Úprava pitné vody - vodní filtrace v domácnosti

Jsme tu proto, abychom vám pomohli při výběru té správné filtrace na vaši vodu...

nejčastější otázky při výběru správné filtrace:

balená voda
 • Proč jeden systém na úpravu vody stojí 1 000,- a druhý 60 000,- Kč?
 • Jak poznám, který potřebuji?
 • Jaké provozní náklady jsou s nimi spojené?
 • Jaká je jejich účinnost?
 • Jak poznám, že mi filtr stále funguje?
 • atd.
Dále je třeba si uvědomit :
 • jaké množství filtrované vody budete ve vaší domácnosti zhruba denně potřebovat?
 • jak kvalitní by tato voda měla být?
 • jakou částku jste schopni do zařízení investovat?
 • atd. 
Tento seznam otázek může být pro laika velmi dlouhý a rozhodování tak obtížné, že nejsnadnější volbou je obrátit se na odborníky v této problematice. V opačném případě se vám může stát, že investujete nemalou částku do zařízení, které bude pro vaši vodu zcela nevhodné.

Před pořízením filtračního zařízení je vždy nutné nechat si udělat alespoň základní analýzu vaší vody, při které se zjistí,co a v jakých hodnotách vaše voda obsahuje. Na zakladě analýzy vaší vody vám poskytneme odborné poradenství a navrhneme nejvhodnější filtrační zařízení pro dosažení maximální kvality vaší vody.

 

voda Dnešní trh je zaplaven nejrůznějšími filtračními systémy a je těžké se v nich orientovat. Právě proto jsme tu my, abychom vám pomohli při výběru té správné filtrace na vaši vodu a po celou dobu životnosti a používání flitračního zařízení vám garantovali tu nejvyšší možnou kvalitu.
Vždy dbáme na individuální přístup a konkrétní požadavky zákazníků. Osobně vám poradíme, jaké filtrační zařízení by bylo na vaši vodu nejvhodnější, vysvětlíme vám princip funkčnosti a podáme veškeré technické informace.
Věříme, že čistá voda je potřebná pro plnohodnotný život všech lidí. Naším cílem je ukázat vám, že každý z vás může získat kvalitní čistou vodu za tu nejlepší cenu. Jestliže máte strach o kvalitu vaší vody, pomůžeme vám.
Spolupracujeme vždy přímo s výrobci či výhradními distributory a díky tomu vám můžeme nabídnout nejnižší ceny na trhu. Na všechna filtrační zařízení poskytujeme záruku 10 let a životnost zařízení garantujeme min. po dobu 30 let. Samozřejmostí je odborná instalace a následný servis.

Objevte, proč je voda nejdůležitější součástí vaší výživy, a poznejte, jaká voda je pro vás ta pravá.


 
 

Kombinovaná filtrace:

Jedná se o kombinaci různých druhů či typů filtračních patron. Tento několika stupňový filtrační systém dokáže z vody odstranit chlór, dusičnany, dusitany, železo, mangan, bakterie a viry, pesticidy, redukuje tvrdost vody, a mnoho dalších nežádoucích látek. Tato metoda je používána pro filtraci vody pouze z vodovodních řadů.

                      
 

Reverzní osmóza:

Nejúčinnější dostupná filtrace. Odstraní z vody všechny nežádoucí látky a zpětně dodá vyvážený poměr minerálů. Tato metoda je používána pro filtraci vody z vodovodních řadů i studniční vody.

Úpravny vody s reverzní osmózou jsou vysoce kvalitní, účinné a komplexní úpravny Vyznačují se až 8 – stupňovým filtračním systémem zakončeným UV lampou.
 • Mechanický předfiltr - zachycuje plovoucí nečistoty a drobné částečky rzi, písku a dalších nečistot z vodovodního řadu nebo studně. Částečky větší jak 5 mikrometrů se zachytávají na těchto filtrech se 100% účinností.
 • Filtr s aktivním uhlím - pohlcuje mnoho chemických látek a sloučenin jako například chlór, pesticidy, trihalomethany a další. Aktivní uhlí také odstraňuje  nepříjemné pachy a zlepšuje výrazně chuť vody.
 • Polypropylenová vložka 1 micron – zachycuje nečistoty do velikosti 1 mikrometr.
 • Polopropustná membrána – částečně odstraňuje z vody většinu nažádoucích látek včetně solí, dusičnanů, dusitanů, železa, manganu, virů a bakterií a to až s 95% účinností.
 • Carbon filtr – je část zařízení, která odstraňuje z vody poslední zbytky organických sloučenin s nízkou molekulovou hmotností a přispívá k odstranění nežádoucích pachů a zlepšení chuti vody před jejím použitím.
 • Remineralizační filtr – zpětně obohacuje vodu o nezbytné minerály ve vyváženém poměru, jako jsou vápník, hořčík, sodík a draslík.
 • Infra-Red filtr – aktivuje vodní molekuly v těle, zvyšuje hladinu kyslíku v těle, rozpouští a snižuje tuky v těle, chemikálie a toxiny v krvi a tím usnadňují tok krve, vylučuje ostatní odpad z těla a snižuje kyselost organismu.
 • UV lampa – zajišťuje ochranu proti množení bakterií a virů.
Čerpadlo: pro správné působení filtračního zařízení je požadovaný tlak minimálně 2 bary, takový tlak je nejčastěji ve vodovodní síti. V případě filtračních zařízení lze používat výlučně čerpadla, konstruovaná specielně pro ně. Jejich výjimečná stavba dovoluje vytvořit vhodný tlak při výjimečně malé výrobě vody.

          

Bylo Vám již nabídnuto zařízení na doúpravu vody, které by splňovalo Vaše požadavky, ale cena se Vám zdá příliš vysoká? Poradíme Vám, jestli je cena adekvátní nebo Vám najdeme levnější alternativu se stejnou účinností.

 

 

potřebujete poradit? - kontaktujte nás

Chcete mít doma, ve firmě, nebo kdekoli jinde čistou a zdravotně nezávadnou vodu? Kromě internetového zpravodaje provozujeme také poradenství a služby spojené s testováním, analýzou a měřením kvality vody. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

služby - portfolio služeb a produktů

články o vodě Jak dosáhnout čisté vody ve vaší domácnosti? Jak moc jsou účinná běžně dostupná filtrační zařízení a filtrace na úpravu pitné vody? Nejen tyto informace, ale mnoho dalších o vodě a její možné úpravě se dočtete v sekci služby, produkty a články o vodě.

Novinky

- E-shop

Anketa

Používáte v domácnosti filtrační systém vody?
ano- 3457x (39,42%)
ne- 2636x (30,06%)
ne, ale plánujeme jeho nákup- 2677x (30,52%)

Celkem: 8770x

Důležité informace

Bylo vám již nabídnuto zařízení na úpravu vaší vody, které by splňovalo vaše požadavky, ale cena se vám zdá příliš vysoká? Poradíme vám, jestli je cena adekvátní nebo vám nabídneme levnější aternativu se stejnou účinností.

NAHORU - přeskočit na začátek této stránky