Sledujte u nás - zákonné normy, zpravodajství a novinky ohledně vody

Chcete si být jisti, že voda, kterou pijete, je nezávadná? Poskytujeme jak poradenství, tak služby ve spojení s čistotou vody.

akce - ke každé filtraci dárek za 500 kč

Máme pro vás speciální prázdninovou nabídku. Ke každé zakoupené filtraci teď dostanete hodnotný dárek v ceně 500 Kč zcela zdarma. Stačí, pokud nám zavoláte a objednáte si rozbor kvality vody. O zbytek se postaráme my.

Více informací o námi poskytovaných službách najdete zde, popřípadě nás můžete rovnou kontaktovat.

prázdninová akce

Máte již zakoupeno filtrační zařízení či výrobek proti usazování vodního kamene, který je neúčinný? V případě výměny za námi doporučený získáte slevu 200,- – 3.000,- Kč (dle typu) na nový výrobek.

Na všechny námi doporučené či prodané zařízení poskytujeme 5 letou záruku a 2 měsíční zkušební dobu na účinnost se zárukou vrácení peněz!!

nevíte si s něčím rady? - pokud zde něco nenajdete, napište nám

Neváhejte nás kontaktovat a my Vám poradíme, jak dosáhnout takové kvality vaší vody, že se jí nevyrovná žadná kupovaná balená voda.

o vodě víme mnoho...

potřebujete poradit? - kontaktujte nás

Chcete mít doma, ve firmě, nebo kdekoli jinde čistou a zdravotně nezávadnou vodu? Kromě internetového zpravodaje provozujeme také poradenství a služby spojené s testováním, analýzou a měřením kvality vody. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

služby - portfolio služeb a produktů

články o vodě Jak dosáhnout čisté vody ve vaší domácnosti? Jak moc jsou účinná běžně dostupná filtrační zařízení a filtrace na úpravu pitné vody? Nejen tyto informace, ale mnoho dalších o vodě a její možné úpravě se dočtete v sekci služby, produkty a články o vodě.

NAHORU - přeskočit na začátek této stránky

© 2009  Vodaproživot.eu | Kontakt

Vytvořil Mars Webdesign | Tvorba loga

Golfistou.cz - zaměřeno na golf | Čeká na vás dovolená a levné letenky online | Sháníte půjčky ihned?