Program na úsporu vody v domácnostech, hotelích, nemocnicích, restauracích, výrobních závodech, firmách...

ekologické výrobky - program na úsporu vody a energií


Při použití těchto šetřičů vody dochází ke značné úspoře pitné vody, k úspoře energie potřebné k ohřevu teplé vody a ke snížení odpadních vod. Není to tak dávno, co jsme bez uvážení platili za vodu bez ohledu na skutečnou spotřebu. Dnes už je to jinak, a proto vznikl program, který je založen na myšlence snížit finanční náklady na vodu, energii a odpad. Finanční náklady na vodu neustále stoupají a do budoucna ještě stoupat budou (v Evropě je to přibližně 8% každým rokem).

co musíme udělat, abychom nejen neplatili čím dál více, ale ještě ušetřili?

úsporná sprcha Maličkost!
Jedná se o úsporné antivápenné perlátory pro umyvadla a regulátory do sprch. Jednoduchá a čistá montáž, nízké pořizovací náklady na regulační a provzdušňovací techniku Vám zajistí úsporu vody a energie cca 40 - 70%. V praxi to znamená, že i když budete šetřit, nemusíte se uskromnit!

šetřiče vody - do domácností, hotelů, výrobních závodů, nemocnic, firem obecně ...

Kuchyňské dřezy, umyvadla, sprchy a toalety máme prakticky všude a kdo by nechtěl šetřit finanční prostředky?

Šetřiče vody jsou vhodné zejména pro domácnosti, hotely, restaurační zařízení, nemocnice, domovy důchodců, domy s pečovatelskou službou, firmy, výrobní závody, ale i pro školy, studentské ubytovny, koleje, veterinární zařízení, kasárny, lázně, kryté bazény, koupaliště, sportovní centra, kempinky, fitcentra, kláštery, nájemní domy  aj.

Našimi produkty Vám dáváme možnost snížit Vaše náklady. Využijte této možnosti a zaručeně ušetříte. Vynaložené náklady se Vám vrátí za 3 - 6 měsíců. Úspora vody a energie a zvýšení pohodlí prostřednictvím šetřičů vody se vzducho-vířivou technikou garantuje omezení průtoku a zamezení usazování vodního kamene. Při použití úsporných perlátorů u umyvadel dochází k omezení průtoku vody z 15–17 litrů za minutu na 4, 6, 8 nebo 14 litrů za minutu. Při použití průtokových regulátorů ve sprchách teče místo 25 litrů za minutu jen 8, 10, 12 nebo 14 litrů za minutu a uživatel přitom nemá pocit, že by teklo málo vody. S garantovanou úsporou 40–70% je návratnost vložené investice 3–6 měsíců.

výhody: zopakujme si je všechny ještě jednou a pohromadě

  • účinná ochrana před usazováním vodního kamene díky antivápennému systému
  • perlivý, měkký a tichý vodní proud, který zjemňuje pokožku a udržuje její přirozený vzhled
  • odolnost proti horké vodě, možnost sterilace až do teploty 180°C
  • dlouhá životnost díky cílenému výběru materiálů
  • jednoduchá a bezproblémová instalace u všech běžných vodovodních baterií
  • úspora pitné a odpadní vody až 70%

Více informací na:  Úsporné antivápenné perlátory

potřebujete poradit? - kontaktujte nás

Chcete mít doma, ve firmě, nebo kdekoli jinde čistou a zdravotně nezávadnou vodu? Kromě internetového zpravodaje provozujeme také poradenství a služby spojené s testováním, analýzou a měřením kvality vody. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

služby - portfolio služeb a produktů

články o vodě Jak dosáhnout čisté vody ve vaší domácnosti? Jak moc jsou účinná běžně dostupná filtrační zařízení a filtrace na úpravu pitné vody? Nejen tyto informace, ale mnoho dalších o vodě a její možné úpravě se dočtete v sekci služby, produkty a články o vodě.

Novinky

- E-shop

Anketa

Používáte v domácnosti filtrační systém vody?
ano- 3457x (39,42%)
ne- 2636x (30,06%)
ne, ale plánujeme jeho nákup- 2677x (30,52%)

Celkem: 8770x

Důležité informace

Bylo vám již nabídnuto zařízení na úpravu vaší vody, které by splňovalo vaše požadavky, ale cena se vám zdá příliš vysoká? Poradíme vám, jestli je cena adekvátní nebo vám nabídneme levnější aternativu se stejnou účinností.

NAHORU - přeskočit na začátek této stránky