Kojenci a malé děti jsou velmi náchylné na změnu kvality vody

Chcete si být jisti, že voda, kterou pijete, je nezávadná? Poskytujeme jak poradenství, tak služby ve spojení s čistotou vody.

kojenci a malé děti potřebují čistou a zdravotně nezávadnou vodu

U kojenců a malých dětí je dodržování pitného režimu a pravidelný přísun čisté a zdravotně nezávadné vody zásadní! U kojenců a malých dětí je fyziologická potřeba vody na kilogram hmotnosti a den 3x vyšší než u dospělých. Dochází-li k větším ztrátám tekutin (například při zvracení, průjmu a pocení u horečky), nastupuje rychle dehydratace až šokový stav.

Voda pro přípravu mléka musí být hygienicky nezávadná a obsah dusičnanů v ní nesmí být vyšší než 10 mg/l, jinak je dítě ohroženo vznikem ALIMENTÁRNÍ METHEMOGLOBINÉMIE. Převaření vody je v tomto případě neúčinné!. Řešením je kupovat kojeneckou vodu, nebo si přizvat odborníky, kteří provedou měření vaší vody a navrhnou řešení.

jaké služby nabízíme? ...testování, měření, analýzy a kontroly vody:

  • všechna měření provádíme přímo u zákazníků či v terénu a zjišťujeme především množství dusičnanů, dusitanů, železa, manganu, konduktivitu, pH, tvrdost, atd.
  • v případě zájmu o bakteriologický rozbor, krácený rozbor či úplný rozbor dle vyhlášky č.252/2004 Sb., je možné odebrat vzorek do akreditované laboratoře
  • zjišťujeme a ověřujeme účinnost filtračního zařízení, které jste si už zakoupili nebo o kterém uvažujete
  • provádíme pravidelné kontroly, abychom ohlídali kvalitu Vaší vody
Poskytujeme odborné poradenství - jak na základě zjištěných hodnot dosáhnout kvalitní čisté vody pro Váš koždodenní život.

Navrhujeme a realizujeme konkrétní řešení včetně instalace a následného servisu v oblastech:

  • úpravy vody pro pitné účely
  • odstranění vodního kamene
  • úspory vody
Spolupracujeme s akreditovanými laboratořemi a v případě produktů přímo s výrobci či výhradními distributory (to zaručuje nejnižší ceny na trhu).
Kontaktujte nás a my vám navrhneme řešení odpovídající vašim požadavkům a potřebám. Více informací o našich službách.

potřebujete poradit? - kontaktujte nás

Chcete mít doma, ve firmě, nebo kdekoli jinde čistou a zdravotně nezávadnou vodu? Kromě internetového zpravodaje provozujeme také poradenství a služby spojené s testováním, analýzou a měřením kvality vody. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

služby - portfolio služeb a produktů

články o vodě Jak dosáhnout čisté vody ve vaší domácnosti? Jak moc jsou účinná běžně dostupná filtrační zařízení a filtrace na úpravu pitné vody? Nejen tyto informace, ale mnoho dalších o vodě a její možné úpravě se dočtete v sekci služby, produkty a články o vodě.

NAHORU - přeskočit na začátek této stránky

© 2009  Vodaproživot.eu | Kontakt

Vytvořil Mars Webdesign | Tvorba loga

Golfistou.cz - zaměřeno na golf | Čeká na vás dovolená a levné letenky online | Sháníte půjčky ihned?