Balená voda - kupujete balenou vodu v PET lahvích? Je lepší než voda z vodovodu?

Kupujete si výhradně balené vody a jste přesvědčeni, že tak prokazujete svému zdraví obrovskou službu?

kupujete balenou vodu? - proč odevzdáváte peníze do kapes výrobců balených vod?

balená voda Kupujete si výhradně balené vody a jste přesvědčeni, že tak prokazujete svému zdraví obrovskou službu? Potom jste skočili na reklamní kampaň a odevzdáváte peníze do kapes výrobců balených vod, často úplně zbytečně.

Výzkumy dokazují, že balené vody mnohdy vyjdou z hlediska zdraví a bezpečnosti nastejno jako voda z kohoutku. Představa, že balená voda je bezpečnější a prospěšnější než voda z kohoutku, je pouhou pověrou. Mnoha světovým výrobcům se podařilo přesvědčit zákazníky, že značková balená voda je pro jejich život nezbytná. Obchodem s minerálním, stolními a dalšími balenými vodami protékají obrovské peníze a vzhledem k masivní reklamní kampani a zhoršující se kvalitě pitné vody jejich obchod stále vzkvétá.

Jak to, že jsou lidé schopni zaplatit horentní částky za něco, co mohou mít i zadarmo? Experti tvrdí, že jde pouze o šikovně udělanou reklamu a lidé platí pouze za značku, jejíž kvalita bývá často sporná.

přemýšleli jste o kvalitě balené vody v plastových obalech?

Pro balené vody se nejčastěji používají obalové materiály na bázi polyethylentereftalátu (PET), jehož běžnou složkou je i acetaldehyd. Zejména v létě se pak může stát, že ve skladovacích prostorách dosahuje teplota i 40 stupňů a v důsledku takto vysoké teploty se ve vodě začnou množit mikroorganismy a mohou se do ní vyluhovat i některé látky z PET obalu.

spočítali jste si někdy, kolik utrácíte za balené vody?

Když budeme počítat, že čtyřčlenná rodina v průměru vypije čtyři balené vody denně, utratí cca 40,- Kč za den, 1200,- Kč za měsíc a 14 400 Kč za rok! Nezapomínejme ani na nepohodlné přenosy těžkých balíků vod domů, skladování prázdných plastových lahví a v neposlední řadě ekologickou zátěž.

Skončete s tím! S naší pomocí si upravte Vaši vodu doma z kohoutku městskou či studniční na stálý zdroj kvalitní čisté vody na celý život a ještě ušetřete.

peníze za vodu
  • Souhlasíte, že utrácet tolik peněz za balenou vodu sporné kvality je zbytečné? - jaká filtrace je pro mě ta pravá?
  • Líbilo by se Vám mít kvalitní čistou vodu stále doma?
  • Chcete každým rokem ušetřit tisíce korun?

Neváhejte nás kontaktovat a my Vám poradíme, jak dosáhnout takové kvality vaší vody, že se jí nevyrovná žadná kupovaná balená voda.

Odkazy na zajímavé články z externích zdrojů (PDF)

potřebujete poradit? - kontaktujte nás

Chcete mít doma, ve firmě, nebo kdekoli jinde čistou a zdravotně nezávadnou vodu? Kromě internetového zpravodaje provozujeme také poradenství a služby spojené s testováním, analýzou a měřením kvality vody. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

služby - portfolio služeb a produktů

články o vodě Jak dosáhnout čisté vody ve vaší domácnosti? Jak moc jsou účinná běžně dostupná filtrační zařízení a filtrace na úpravu pitné vody? Nejen tyto informace, ale mnoho dalších o vodě a její možné úpravě se dočtete v sekci služby, produkty a články o vodě.

NAHORU - přeskočit na začátek této stránky

© 2009  Vodaproživot.eu | Kontakt

Vytvořil Mars Webdesign | Tvorba loga

Golfistou.cz - zaměřeno na golf | Čeká na vás dovolená a levné letenky online | Sháníte půjčky ihned?