Kojenci a malé děti jsou velmi náchylné na změnu kvality vody

Chcete si být jisti, že voda, kterou pijete, je nezávadná? Poskytujeme jak poradenství, tak služby ve spojení s čistotou vody.

kojenci a malé děti potřebují čistou a zdravotně nezávadnou vodu

U kojenců a malých dětí je dodržování pitného režimu a pravidelný přísun čisté a zdravotně nezávadné vody zásadní! U kojenců a malých dětí je fyziologická potřeba vody na kilogram hmotnosti a den 3x vyšší než u dospělých. Dochází-li k větším ztrátám tekutin (například při zvracení, průjmu a pocení u horečky), nastupuje rychle dehydratace až šokový stav.

Voda pro přípravu mléka musí být hygienicky nezávadná a obsah dusičnanů v ní nesmí být vyšší než 10 mg/l, jinak je dítě ohroženo vznikem ALIMENTÁRNÍ METHEMOGLOBINÉMIE. Převaření vody je v tomto případě neúčinné!. Řešením je kupovat kojeneckou vodu, nebo si přizvat odborníky, kteří provedou měření vaší vody a navrhnou řešení.

jaké služby nabízíme? ...testování, měření, analýzy a kontroly vody:

  • všechna měření provádíme přímo u zákazníků či v terénu a zjišťujeme především množství dusičnanů, dusitanů, železa, manganu, konduktivitu, pH, tvrdost, atd.
  • v případě zájmu o bakteriologický rozbor, krácený rozbor či úplný rozbor dle vyhlášky č.252/2004 Sb., je možné odebrat vzorek do akreditované laboratoře
  • zjišťujeme a ověřujeme účinnost filtračního zařízení, které jste si už zakoupili nebo o kterém uvažujete
  • provádíme pravidelné kontroly, abychom ohlídali kvalitu Vaší vody
Poskytujeme odborné poradenství - jak na základě zjištěných hodnot dosáhnout kvalitní čisté vody pro Váš koždodenní život.

Navrhujeme a realizujeme konkrétní řešení včetně instalace a následného servisu v oblastech:

  • úpravy vody pro pitné účely
  • odstranění vodního kamene
  • úspory vody
Spolupracujeme s akreditovanými laboratořemi a v případě produktů přímo s výrobci či výhradními distributory (to zaručuje nejnižší ceny na trhu).
Kontaktujte nás a my vám navrhneme řešení odpovídající vašim požadavkům a potřebám. Více informací o našich službách.

potřebujete poradit? - kontaktujte nás

Chcete mít doma, ve firmě, nebo kdekoli jinde čistou a zdravotně nezávadnou vodu? Kromě internetového zpravodaje provozujeme také poradenství a služby spojené s testováním, analýzou a měřením kvality vody. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

služby - portfolio služeb a produktů

články o vodě Jak dosáhnout čisté vody ve vaší domácnosti? Jak moc jsou účinná běžně dostupná filtrační zařízení a filtrace na úpravu pitné vody? Nejen tyto informace, ale mnoho dalších o vodě a její možné úpravě se dočtete v sekci služby, produkty a články o vodě.

Novinky

- E-shop

Anketa

Používáte v domácnosti filtrační systém vody?
ano- 3375x (39,46%)
ne- 2570x (30,04%)
ne, ale plánujeme jeho nákup- 2609x (30,50%)

Celkem: 8554x

Důležité informace

Bylo vám již nabídnuto zařízení na úpravu vaší vody, které by splňovalo vaše požadavky, ale cena se vám zdá příliš vysoká? Poradíme vám, jestli je cena adekvátní nebo vám nabídneme levnější aternativu se stejnou účinností.

NAHORU - přeskočit na začátek této stránky